wtorek, 3 maja 2011

Warsztaty "Dla Ciebie ode mnie"

Kolejne warsztaty tuż tuż...Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli stworzyć niepowtarzalne kartki okolicznościowe, zaproszenia, zawieszki do prezentów a także ukazać nowe oblicze starych fotografii przy użyciu dwóch technik: scrapbookingu (tworzenie oraz dekorowanie albumów ze zdjęciami przy pomocy m.in.ćwieków, tasiemek, koralików, kolorowych papierów, szablonów etc.) oraz quillingu (zdobienia z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt spirali ).

Będzie to drugie spotkanie z cyklu Art Kombinacje, projektu adresowanego do wszystkich osób, które pragną kreatywnie patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i nauczyć się jak zrobić "coś z niczego". Projekt ten realizowany jest przez Wadowickie Centrum Kultury w ramach programu Idea WadOFFice Project, nowej inicjatywy WCK, skierowanej do młodych, ciekawych doświadczeń i kreatywnych ludzi, w której autorzy projektów oprócz dofinansowania, otrzymują wsparcie w przygotowaniu i realizacji swojego pomysłu.

Organizatorki przypominają, że uczestnicy nie muszą posiadać szczególnych zdolności manualnych - wystarczą chęci i odrobina wyobraźni. Spotkanie to jest propozycją dla młodzieży i dorosłych, którzy poszukują nowych pasji i form aktywności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad :)